| Diiannaaun a întrebat:

Bună, mi-am încarcat ieri telefonul cu 5 euro pe Orange și mi-am activat o optiune cu 2000 de minute și sms-uri, 100 de minute naționale si bla bla, am vorbit ieri căteva mesaje, iar astazi cand am incercat sa sun mi-a pus că nu am suficient credit, iar minutele si sms-urile nu le mai aveam, adica nu mai am opțiunea. Nu înțeleg ce s-a întamplat.

1 răspuns:
| PreaTareღ a răspuns:

Eo înțeleg,
Dacă nu a fost nimeni pe telefonul tau, inseamnă ca te-au mintit.
Uni mint cu minutele, bla bla, stii tu.
Ei vor decat eurowinking.
p.p Noroc mai departe.