| SnYcK3rS a întrebat:

pe 15 decembrie mi-am incarcat telefonul ( cartela cosmote ) cu 4 euro. Eu am optiunea free style, cu 1 cent pe minut/sms in retea, 6 centi pe minut in alte retele nationale. Am activat optiunea On Top 2 cu 400 minute si 400 sms in cosmote si 20 minute nationale, totul cu 2 euro. De 2 ani fac acelasi lucru. Dupa 5 zile mi'au disparut toate minutele. Nu le'am vorbit. Mai am 2 euro credit si daca sun in cosmote nu imi ia din credit, daca sunt in vodafone imi ia 6 centi. Daca dau sa vad cate minute mai am imi zice " Mai ai 0 minute pana la 20 Jan 2012"

De ce face asa? Nu am vb toate minutele...deci?

1 răspuns:
| moog a răspuns:

Salut On Top 2 s-ar putea sati fii schimbat optiunea ei ar fi bine sa suni si sa afli mult succes funda?