| Nycku1999 a întrebat:

Ieri mi-am reincarcat cartela Orange cu 5 euro credit si mi-am activat optiunea de 5 euro. Optiunea a fost acctivata am folosit-o ieri de cateva ori. Astazi cand am incercat sa sun pe cineva am vazut ca in contul nu mai aveam nicio optiune activa. Dau FUNDA!

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Suni la Orange si vezi ce s-a intamplat cu optiunea. Noi nu avem cum sa te ajutam.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Daca vrei sa verificam si noi situatia, te rugam sa ne oferi numarul tau de telefon prin mesaj privat.

Andrei - Orange Facebook Team