| Minodoraa a întrebat:

Buna,mi-am luat un LG optimus l3 e405 dual sim si vreau sa navighez pe internet cu ajutorul wirelessului.Problema este ca atunci cand vreau sa ma conectez la retea, pun parola si imi scrie"obtinere adresa ips"dupa 2 minute imi scrie-retinut securizat cu wep apoi :dezactivat securizat cu wep.nu inteleg ce trebuie sa fac. vreau un raspuns va rog.

3 răspunsuri:
| Minodoraa explică:

Am nevoie de un raspuns urgentsad

| LookMyProfile a răspuns:

Daca vrei sa te cnectezi la o retea de wirelles inseamna ca are acea retea ceva securizat in care nu toti poate sa intre. sau daca vrei sa te conectezo de acasa vezzi la setarile internetului de la calculator... tr sa mearga...

| Minodoraa explică (pentru LookMyProfile):

Nu merge