| alexboss5555 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum sa fac sa folosesc wirelessul pe smartphone-ul meu?
Eu l-am pornit si m-a pus sa aleg reteaua Wi-Fi. Am ales reteaua si scria sub ea ca se obtine adresa IP de la.... Si dupa un minut sau doua scrie ca e memorat si securizat prin WEP si dupa 2 secunde scrie ca e dezactivat, securizat prin WEP ( wireless de la routerul meu de internet, cu parola, pe care am bagat-o)
Nu cred ca m-am exprimat prea corect, dar sper ca intelegeti ce vreau sa intreb.
Dau funda celui mai rapid si bun raspuns!

3 răspunsuri:
| Anonimuuuussssss a răspuns:

Stiu la ce te referi.E o problema la retea. Dureaza cateva zile pana se reolva...pana atunci nu ai ce face. Funda?

| alexboss5555 explică (pentru Anonimuuuussssss):

Mai astept putin si apoi dau funda. OK?

| Anonimuuuussssss a răspuns (pentru alexboss5555):

OK