| dende21 a întrebat:

Buna:* mi-am scapat telefonul HTC Wilfire S pe gresie, si s-a spart ecranul si nu mai merge nici touchul. mai am garantie inca un an si ceva, ma gandesc sa merg la Orange.Cam cat ar trebui sa platesc sau ce o sa faca aia? Ce parere aveti big grin? multumesc pentru raspuns,

Răspuns Câştigător
| kscorpio a răspuns:

Chiar daca e in garantie, atata timp cat s-a stricat din cauza ta nu ti-l mai repara pe gratis si am impresia nu stiu sigur, ca ti-l si scoate din garantie. Dar oricum poti sa te duci sa pui o intrebare ca asta nu costa nimic.