| Coman_Sorin_1995 a întrebat:

Buna nu stiu ce telefon sa imi iau intre Samsung galaxy s2 si Samsung galaxy Nexus. Imi poate oferi cineva o lista completa cu avantajele/dezavantajele unuia in comparatie cu celalalt. Va multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| Svartedauden a răspuns:

Ia-ti Samsung Galaxy S2winking

| Coman_Sorin_1995 explică:

Din ce am vazut pe formu-uri ar fi mai bun Nexus... Nu m-ai ajutat foarte mult cu raspunsul tau dar il voi lua in calcul.

| Marius159 a răspuns:

Eu zic ca Samsung galaxy S2 e mai bun.
Samsung galaxy s2 are 8 mp iar Samsung galaxy Nexus are doar 5, Samsung galaxy S2 are Corning Gorilla Glass protectie la ecran iar Samsung galaxy Nexus are Oleophobic coating Samsung galaxy S2 are 2 mp la camera secundara iar Samsung galaxy Nexus are doar 1.3mp deci Samsung galaxy s2 este mult mai bun.winking

| andypandy a răspuns:

NEXUS 4;) e uber-ieftin. poti sa intrebi si aici http://www.youtube.com/watch?v=LGKaei9PI3A