| Anonymus2847 a întrebat:

Vreau sa-mi iau un telefon, dar nu stiu ce sa aleg dintre un Samsung Galaxy A6+ ( 2018 ) si un Samsung Galaxy A8+ ( 2018 ). As vrea sa imi spuneti voi avantajele si dezavantajele acestor telefoane si as vreau sa-mi spuneti ce telefon ati alege voi! Multumesc!

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Altă marcă de telefon nu cunoști?

| PainTech a răspuns:

A8 are camera pe fata mai buna, procesor ceva mai puternic, are barometru, RAM mai mare. In rest sunt aproape identice.

Totusi nu merita diferenta de 400 de lei pe pret. As alege A6+

| grany a răspuns:

Samsung a8+. Este mai bun deoarece e mai peformant