| Crissssssss a întrebat:

Pe ce site de pe net as putea cumpara un card de memorie pentru Samsung S3100?

Răspuns Câştigător
| AdeTeUraste a răspuns:

Nu iti recomand un site. Din orice oras sau tara esti trebuie sa fie un magazin si il poti achizitiona de acolo. Fundda? big grin

2 răspunsuri:
| lAlndy a răspuns:

Ai incercat okazii.ro?

| MaurSEF a răspuns:

Hi,Samsung; ul tau are micro sd, poti sa; i pui de 8 gb, iti recomand cu incredere : www.gsmnet.ro
unul de 2 gb este 15 lei, si transportul nu stiu exact cat te ajunge, nu prea mult oricum.bafta