| sentrix a întrebat:

Exista posibilitatea de a instala jocuri, teme etc. pe Samsung s3100? Si daca exista are cineva un site de unde as putea sa downloadez gratis? Multumesc

Răspuns Câştigător
| andreeeeeeeea a răspuns:

Zedge.net sus in dreapta iti alegi modelul telefonului.sunt o multime

4 răspunsuri:
| aniiledha a răspuns:

Da se poate dar apoi nu stiu de ce dar telefonul o sati mearga mult mai greu

| gorganfloryn a răspuns:

Cauta pe mobile9.com gaseste aproape pentru orice telwinking

| sentrix explică:

Mersii florin o sa incerc.winking

| sentrix explică:

Am gasit si jocuri si teme pe umn.net happy pentru cine mai are nevoie mersi mult tuturor