| Alexuss_Alexandru_1997 a întrebat:

La telefonul meu Samsung s3100 cand iau facebook-ul pentru telefon, nu mi se incarca,mi se incarca o liniuta dupa imi da eroare.
Ce as putea sa fac sa imi mearga.
Specific am Cartela Vodafone si modelul Samsung s3100

2 răspunsuri:
| fydo a răspuns:

Nu e adevarat, eu am acelasi timp de telefon si imi merge foarte bine, trebuie sa intru pe facebook de la broswer si apoi sa alegi de acolo de jos sunt 3 versiuni, si daca nu merge trebuie sa dai la setari. daca mai vrei sa afli lasa un mesaj aici, vad ca postul e din 2012.

| askman a răspuns:

Si eu am avut sun Samsung s3100 si la fel pateam iti da eroare pentru ca versiunea de jave e incompatibila (apropo nu ai ce sa-i faci) funda?hee hee