| Emanuel_Szabo_1996 a întrebat:

Buna pretenilor am nevoie de un raspuns urgent de la voi am un HTC one x am intrat in recovery mod sa-l dai factory reset si de atunci nu vrea sa mai porneasca in genul sa intru in meniu imi apare pana la HTC Quietly Brilliant si acolo se opreste pot sa-i fac ceva? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Diavolcata a răspuns:

Salut, du-l daca mai ai garantie sau daca nu la un Service, probabil ai facut ceva gresit sau ai ceva virusei in el. Succes!

1 răspuns:
| Emanuel_Szabo_1996 explică (pentru Diavolcata):

O sa-ti spun maine ce am rezolvat