| bugnug80 a întrebat:

Buna,de ce ps3 mi se blocheaza in jocuri uneori si in meniu?

Am incercat mai multe solutii citite pe internet dar nici una nu a functionat.

Am sters tot de pe el i-am dat factory reset tot si din xmb si din recovery mode si nimic.

Am reinstalat sistemul i-am dat downgrade la 3.55 apoi i-am dat rogero 4.55.

Dupa downgrade si update am intrat in multiman apoi am selectat jocul ok, intru la meniu de unde sa-l pornesc eroare x4... nu stiu cum.

Ce sa fac?

Va rog ajutati-ma dau funda!

PS:Nu as avea chef sa il duc la un service si ps-ul este modat de cand l-am luat si de atunci am probleme cu el.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Eu pe consola folosesc: http://www.mediafire.com/download/ks55q0a2r3fkgqv/HABIB+4.66+V1.01.PUP si cu webman.

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Da factory reset iar instalarea sa o faci calumea. Cauta un cfw cobra7.0.x cex zic eu.

| bugnug80 explică (pentru sltlp):

Imi poti da un link cu un cfw cobra7.0.x cex?
Eu am gasit mai multe da cu tot felul de fisiere aditionale si nu ma risc.

| bugnug80 explică (pentru sltlp):

Pana la urma nu a fost vina softului, trebuie facut reballing la procesorul video

| sltlp a răspuns (pentru bugnug80):

Eu pe consola folosesc: http://www.mediafire.com/download/ks55q0a2r3fkgqv/HABIB+4.66+V1.01.PUP si cu webman.