| anonim_4396 a întrebat:

Buna prieteni! Joc Raging Thunder II pe Mobil, iar eu vr sa ma conectez sa joc pe Multiplayer. Dar nu ma accepta niciun sv pentru ca sunt din Romania cred... Si daca fac rost de un Proxy unde il bag? Am Web'n'walk Android Cosmote pe Samsung Galaxy Fit. Am vz undeva acolo la setari APN > >Webnwalk Si acolo erau: Proxy si Port, iar ele erau goale. Acolo adaug alea? Si daca da, imi puteti da un Proxy bun pentru tel de SUA?

2 răspunsuri:
| Ex7R3aM47 a răspuns:

Caută pe net proxy servers...nu îţi dau link să nu mă suspende şi ai acolo ID şi port.Baftă

| anonim_4396 explică (pentru Ex7R3aM47):

Frate, am incercat, dar nu imi merge... Am dat si check la Proxy, e functional, l-am bagat dar tot nu merg serverele...