Întrebare recomandată | JonnyStyle a întrebat:

Cum activez internetul pe Samsung Galaxy S3? (operator Cosmote)
web'n'walk sau wireless

3 răspunsuri:
| robertzica a răspuns:

Intra pe site-ul de Cosmote si scrie-ti acolo nr de telefon. Dupa asta, ei iti trimit setarile intr-un mesaj. Funda?

| LaLaLadEsign a răspuns:

Sau intra aici http://www.cosmote.ro/ro/default.aspx?ns=-10000
La sectiunea Internet, treuie sa adugi numarul tau, si mai apoi, sa alegi telofonul, de pe care doresti sa navighezi. :) Si vei primi setarile printr-un mesaj :D