| MiSskAt-xx a întrebat:

Recomandati-mi niste telefoane bune ca performante si ca pret, tinand cont de raportul calitate-pret! Va multumesc!

5 răspunsuri:
| Ştefeh a răspuns:

Samsung galaxy trend plus

| MediaMaxRO a răspuns:

Iti recomand sa ignori recomandarea de mai sus, Samsung Galaxy Trend Plus este un telefon foarte prost. Trebuie, totusi, sa ne dai o gama de pret in cadrul careia te incadrezi.
De exemplu, daca te incadrezi in jurul sumei de 500 RON, iti recomand Evolio Neos, un telefon testat personal.

Toate detaliile despre acest telefon le poti gasi aici: http://www.media-max.ro/......et-modest/

| Mar_Alex_1996 a răspuns:

Samsung galaxy ace 4
Samsung galaxy s3, s4
Nokia Lumia 630
Iphone 4
Huawei ascend y530
Lg g2
Allview x1 soul
Allview x2 soul
Nokia Lumia 920
Samsung galaxy young 2
Iphone 5
Samsung galaxy alpha
Lg g3
Huawei ascend mate
Sony xperia z2, z3

| Ykuzo a răspuns:

Samsung Galaxy Note4 - regele telefoanelor - calitate excepţională, preţ cam mare dar pe măsură.
Samsung Galaxy Note3 - calitate ridicată, preţ accesibil.
Samsung Galaxy S5, S4 - calitate ridicată, preţ accesibil.
Samsung Galaxy Alpha - calitate ridicată, preţ accesibil
LG G3 - calitate ridicată, preţ accesibil
LG G4 - calitate excepţională, preţ pe măsură.
Sony Xperia Z2, Z3 - calitate ridicată, preţ pe măsură
iPhone 6 plus, 6, 5s - calitate excepţională, preţ ridicol de mare.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Precizează, eventual, suma disponibilă!
Degeaba îţi indic un telefon de 4000 lei şi tu ai doar 1000 happy

Toate cele bune.