| Myku a întrebat:

Am un Nokia asa 302 si nu merge sa imi pun parola la el cand il deblochez...am dat la aparat la blocare taste si activez si imi zice sa bag parola...o bag, ii dau OK si zice cod gresit sau ceva in gen...si precizez ca nu am mai avut niciodata cod. Cel mai bun si explicit raspun primeste funda si vot

2 răspunsuri:
| UngUrU777 a răspuns:

Trebuie decodat! Sau reinstalat softu ambeke costa 30 de lei de obicei se intampla cand bagi parola de mai multe ori si e incorecta dar poate ai scris gresit parola!

| FUEGOO a răspuns:

Dar draga mea ce legatura are Nokia cu sexul? Sau nu mai vibreaza daca este blocat?