| sebytzu99 a întrebat:

.Am un telefon ZTE Racer 2 si ieri mi-a schimbat sora mea modul de blocare ecran si mi-a pus tipar..Si am incercat sa il deblochez de multe ori si acum nu mai merge decat cu contul google si nu il mai stiu si mi-am facut alt cont acum dar tot nu merge.Ce sa ii fac? Cel mai bun raspun Primeste FUNDA :* Multumesc

2 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Daca nu mai stii parola/modelul pentru deblocarea ecranului trebuie sa resetezi telefonul.

| MaxKiller911 a răspuns:

Trebuie sa te duci la un service sa il reseteze, contul de google nu merge pentru ca trebuie sa-l scrii pe cel introdus in telefon la inceput.