| Barbaneagra_Doina_1994 a întrebat:

Bună seara, ajutați-mă vă rog frumos care știu, am un telefon Lenovo k52e78 note, pe messenger(Facebook)nu pot suna, se întrerupe,de ce? Pe whatsapp nu pot trimite poze, îmi scrie ca camera nu poate fi pornita resetati telefonul, l-am resetat și nimic, la fel îmi scrie asa, l-am dezinstalat și instalat înapoi și la fel nu pot, pe Viber Ma aud dar nu ma vad, ca nu pot aprinde camera,
Pe Skype era aceeasi problema cu auzi, dar de 3 zile merge bine Skype,
As dori sa rezolv problema cu Whatsapp, care știe, mersi mult,

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Din cate scrii pe aici par ceva probleme de la semnalul de internet. Nu ai spus cum te conectezi. Wifi sau date.

| Barbaneagra_Doina_1994 explică (pentru darrio2007):

Wifi

| Pool77 a răspuns:

Vezi daca aplicatiile au acces la Camera.

| Barbaneagra_Doina_1994 explică (pentru Pool77):

Au acces la camera,.