| Andreeauta a întrebat:

Am o problema cu telefonul S8. Cand vorbesc la telefon se aude incet. In rest cand vorbesc pe camera sau ascult muzica se aude normal. Ce ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ai incercat sa dai sonorul mai tare in timpul convorbirii? Se aude la fel de incet?
Cred ca este din setari si nu este vreo problema la difuzor, dar nu-s expert in asa ceva!

| Quatae12 a răspuns:

Verifică setările audio.

| Andreeauta explică (pentru Simpatic):

Trebuie sa dau pe difuzor ca sa aud

| Simpatic a răspuns (pentru Andreeauta):

Dupa ce iti faci un backup la tot continutul ce il ai : muzica, discutii, poze etc da-i o resetare la setarile din fabrica, daca faci in continuare mergi cu telefonul la un service GSM care stii ca e bun, o sa iti spuna ei probabil ce defect are.