| Madalin_Madalin_1989 a întrebat:

Buna seara, am o problema la un Nokia Lumia 530 si anume:
am schimbat touchul si dupa cateva ore a aparut o "pata" neagra-incolora pe ecran ce este vizibila pe orice culoare in afara de negru.
Intrebarea mea este; se poate remedia fara sa cumpar alt touch si daca este posibil sa se extinda?
Daca aveti careva un raspuns va multumesc anticipat happy

1 răspuns:
| Dory444 a răspuns:

Pata aceea neagra este display-ul si se poate extinde.Sincer si eu am facut greseala sa imi schimb touch-ul si am dat pur si simplu banii degeaba, pentru ca s a crapat si au aparut pete negre. Sper ca la tine sa fie mai bine