| oWnYou a întrebat:

Am si eu o problema, si anume cand sun la 333 (da, am cartela Orange) pentru a primi informatii despre credit, nu primesc nici-un mesaj. Asta se intampla doar pe telefonul meu, daca mult cartela in alt telefon, primesc mesaj cu informatiile cerute. Mesaje de la altcineva, primesc.
Stie cineva care este problema. sau aveti o solutie?

Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| MonrealLuigi a răspuns:

Poti primi mesaje din partea altor numere? Daca da,atunci nu cred ca e ceva de facut.
Daca nu, telefonul tau mai mult ca sigur are vreo problema cu citirea cartelei sau poate fi din SYSTEM, depinde si de telefon, daca ai un SmartPhone, Iti recomand sa ii faci un FLASH STOCK, pentru mai multe informatii ma poti contacta printr-un mesaj.