| DeeaLove08 a întrebat:

am cartela orange si am incercat sa trimit cuiva un mesaj si am uitat ca nu mai am credit. acum primesc incontinuu mesaje de la orange, ceva de genul: contul tau este inactiv. ce pot face sa nu mai primesc mesaje de-astea? funda. sad

Răspuns Câştigător
| sincer a răspuns:

Vezi ca mesajul a ramas in Outbox si telefonul incearca mereu sa il trimita, sterge mesajul de acolo si telefonul nu mai are ce sa incerce sa trimita si asa nici nu mai vei primi mesaje de la ei. Sau alta optiune ar fi sa apelezi *100# sa iti baci creditul de rezerva, adic cei 40 de eurocenti si telefonul va trimite mesajul si scapi de asta, deci ai doua optiuni. Funda!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ori scoți cartela din telefon ca ulterior să repornești telefonul!
Pa, pa.

| sonya a răspuns:

Intri in mesaje. te duci la optiunea casuta iesiri sau mesaje trimise si il stergi de acolo. daca nu te descurci cauta-ma.depinde de la telefon la telefon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Meniu -> mesajerie -> casuta iesiri -> optiuni -> stergere
Funda?