| ROXANA_5279 a întrebat:

Bună seara, am un Samsung s5 care nu mi se mai încarcă și nici numai sta încărcat. Mi s-a spus ca e un scurt circuit. Știți pe cineva care mi-l poate repara și la ce pret

5 răspunsuri:
| Anonymous412 a răspuns:

Depinde de zona in care locuiesti.
Cel mai bun sfat ar fi sa cauti un service si sa afli pretul, si daca chiar a facut scurt circuit. E posibil sa fie doar o problema la incarcat, nu neaparat scurt-circuit.

| ROXANA_5279 explică:

Pitesti

| Infamous26 a răspuns:

Nu este scurt circuit. Cel mai probabil e ceva stricat la aia care prind incarcatorul( nu stiu exact cum se numesc), am la fiecare telefon problema asta. Daca tragi de telefon in sus cand e la incarcat sa vorbesti la telefon cand e la incarcat vei pati asta, cel mai probabil asta e motivul. Pretul este undeva la 35 maxim 40 lei, iti recomand sa cauti un Service autorizat sau daca mai e in garantie. Stii ce sa faci. Bafta!

| Jager a răspuns:

Incearca sa schimbi bateria sau sa incerci alta baterie sa vezi daca incarca.

| ROXANA_5279 explică (pentru Jager):

Am cumpărat și alta baterie și o încarc la acumulator...și mi se descarca foare repede