| Iony_5207 a întrebat:

Am un telefon Samsung E2510 codat in Orange. Doresc sa-l decodez singura. Exista vreun cod sau program pentru asa ceva? Daca nu, cam cat m-ar costa o decodare la un service din Bucuresti? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| bogboy101 a răspuns:

Imi dai fundita? plzzz

5 răspunsuri:
| Dedesmille a răspuns:

Nu exista cod sau program. Dar insa ai putea sa il duci la service e in jur de 15 20 de lei! Sper sa iti fie de folos sfatul meu!:*puppy dog eyes

| bogboy101 a răspuns:

Buna poti sa-l decodezi singur dar poti strica telefonul dupa codul imei dupa tel(cum scoti bateria la tel )si cu un generator de keyuri dar repet poti strica telefonul 98%din oameni siau stricat tel iar 2 la suta ori si-lau facut ori nu s-a putut decoda acasa. Sper ca te-am lamurit si imi dai funda

| Iony_5207 explică (pentru Dedesmille):

Multumesc!hee hee

| Iony_5207 explică (pentru bogboy101):

Prefer sa nu risc. Multumesc pentru raspuns!

| Dedesmille a răspuns:

Deci cine ia fundita?smugpuppy dog eyes