| TCosmin a întrebat:

BUna seara! Cine are Sony Ericsson w995 pe Orange? Cum fac setarile de internet astfel incat sa am acces la aplicatia youtube? Ajutati-ma va rog. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Daca asa nu merge incearca sa suni la ei sau sa apelezi la cineva care se pricepe bine la telefoane chiar si prieteni.

4 răspunsuri:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, suna-i pe cei de la Orange si le ceri sa-ti activeze internetul.

| Resurrection a răspuns:

Pai o poti dowloanda.

| TCosmin explică (pentru Resurrection):

Orange world(download) si Orange internet nu functioneaza.cryingPoti sa imi explici putin? Ms

| OrangeHelper a răspuns:

Salut TCosmin,

Pentru configurarea telefonului tau iti recomand sa accesezi pagina noastra de setari automate http://bit.ly/1JnoyY0. Aici ai posibilitatea de a alege modelul de telefon pe care il utilizezi si iti poti trimite setarile automate prin SMS. Este necesar ca dupa primirea mesajului de configurare sa salvezi mesajul si sa repornesti telefonul.

Cu prietenie,
Orange Helper