| RzrXcyp a întrebat:

De curand am achizitionat un telefon Sony Ericsson w995, nu e codat (sunt pe orange)... Youtube nu merge, are aplicatie instalata de cand l-am luat, setarile le-am descarcat pentru Internet, am actualizat si ultima versiune de software si tot nu merge
Pe aplicatia Youtube, imi zice Starting... si deodata "video was interrupted.please restart the video" iar pe Opera mini si pe internetul de pe telefon cand intru pe http://m.youtube.com imi zice "Conectarea la serverul media nu a reusit"
Cine ma poate ajuta va rog, raman dator... cum se zice, dau funda!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

E normal sa faca asa. mai intai asigura-te ca ai ultima versiune de software, daca nu, actualizeaz-o. 2. daca ai ultima versiune, dupa ce descarci setarile, la setari, la internet(pe acolo, dar cauta pana gasesti exact asahappyprofiliuri internet: va fi bifat pe Orange world, tu vei bifa pe Orange internet
si faci acelasi lucru si la restul si iti va merge(si eu am Se, doar ca e k850i) si meniul de setari e putin diferit.

2 răspunsuri:
| RzrXcyp explică:

La optiuni la internet, e bifat pe Orange word, dar pot sa mai bifez Orange_MMS, atat...

| RzrXcyp explică:

Un raspuns va rog straight face