| catalintuluc a întrebat:

de cateva zile ma tot suna civena cu numar privat si nu stiu cum pot sa ii aflu numarul, este vreo posibilitate de a afla acel numar? Sunt pe Orange pe abonament, va rog mult dau funda!

3 răspunsuri:
| Lette03 a răspuns:

Da. Se poate. Incearca la sediul Orange din orasul tau.

| OoBunnyoO a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema intr-o perioada. Eu sunt insa pe Vodafone. Am mers la ei si mi-au spus ca nu pot da astfel de date pentru ca sunt confidentiale si trebuia sa merg la politie. Nu am mers chiar asa de departe.
Poti incerca la un magazin de Orange, poate ai mai mult noroc si reusesti sa scoti ceva de la ei.
Insa daca vrei sa nu te mai sune, solutia care a mers la mine a fost sa las telefonul deschis in timpul conversatiei in jur de 7 ore. Nu mai m-a sunat dupa.

| alexandru112211 a răspuns:

Te duci pe Market adica pe magazinplay. Si iei "Phone Call BLocker" happy Te descurci dupa happy