| Elena_6988 a întrebat:

De cateva zile ma suna cineva cu numar privat ...stiti cum sa ii aflu numarul?

Răspuns Câştigător
| Nymphetamine a răspuns:

Nu ar trebui sa-ti bati capul cu chestia asta. Unii au prea multe minute si isi bat joc de lume... Daca te suna de mai multe ori, te injura si te ameninta, poti face o plangere la politie pentru hartuire si vei afla al cui este numarul si daca vrei sau nu sa-l dai in judecata.Dar altfel nu poti...

6 răspunsuri:
| RфZaημtzα a răspuns:

Din pacate nu ii poti afla numarul doar sa il schimbi pe al tau.Cineva face baza.

| FesCuDungi a răspuns:

uite aici, eu am incercat-o si merge 100% trebuie doar sa faci exact cum scrie acolo http://refuzake.info/cum-sa-afli-cine-te-suna-cu-numar-ascuns/

| Bullz007 a răspuns:

Nu cred ca poti afla numerele private. Poate exista ceva cod la anumite telefoane, dar nici de asta nu sunt sigur.

| spank17 a răspuns:

Stiam ca poti sa faci asta la firma retelei pe care esti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi aici
http://www.tpu.ro/......cineva-cu/

| daniela_8952 a răspuns:

Ba da draga se poate, eu nu stiu cum, si eu am patit ca si tine ma tot suna cineva dar pur si simplu radeam isi faceam eu misto de acea persoana, oricum stai linistita nu patesti nimic, oricum eu nu stiu cum se afla happy dar nu-ti bate capul deageabawinking