| tiberida a întrebat:

De cateva zile nu mi se mai incarca telefonul. Adica am incercat doua incarcatoare diferite care pe alte telefoane merg. Este inchis si nu merge sub nici o forma, adica chiar daca il tin, il pun in fel de fel de pozitii, nimic.
Care ar fi cauza?

3 răspunsuri:
| MagicDream a răspuns:

La fel am pățit si eu, e din cauza bateriei. Eu l.am aruncat pe cel vechi si mi-am cumparat altul.

| Marinmarin a răspuns:

1.S-ar putea sa fie placa tu totu'...cu alte cuvinte ai pierdut tot ce ai avut in tel si trebuie sa cumperi alta placa.
2. Se mai poate să fie butonul de pornire ars sau mufa încărcare la telefon(înăuntru in tel mai refer).
Imi trebuie detalii ca sa pot zice mai exact.

| LTAA a răspuns:

S-a stricat mufa telefonului