| deutzza2 a întrebat:

Am un Samsung a5 2016. De cand l am cumparat, am folosit incarcatorul sau cu incarcare rapida. Astazi am sesizat ca nu se mai incarca telefonul. Am incercat cu incarcatoare normale si cu acelea se incarca. Am verificat si incarcatorul sa vad daca e problema cu el, dar merge la alte telefoane, numai la al meu nu. Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Cel mai probabil nu functioneaza doar incarcarea rapida, orice incarcator cu incarcare rapida. Sau altele cu incarcare rapida functioneaza?
https://www.youtube.com/watch?v=QYG69OF9ryo

| deutzza2 explică (pentru CM7YRE):

Da, incarcarea rapida nu functiona. Am rezolvat. Multumesc. ^-^

1 răspuns: