| ovidelu33 a întrebat:

Buna seara, doresc sa stiu si eu daca pot recupera numarul meu Orange : 0754398088
Mentionez ca am pierdut cartela la munca in Uk si am de gand sa recuperez acest numar de telefon deoarece este foarte important pntru mine,stiu ultima suma reincarcata si luna ultimei reincarcari,stiu si de cat timp am cartela,de cat timp a fost achizitionata,ultimele optiuni activate, ma puteti ajuta va rog?

1 răspuns:
| RoIT a răspuns:

Treaba este destul de simpla.
V-a fi nevoie sa contactezi callcenter-ul Orange (021.203.30.30) disponibil zilnic intre orele 08:00-21:00, urmand sa le comunici faptul ca ti-ai pierdut cartela.
Din cate stiu toti operatorii au posibilitatea sa-ti elibereze o noua cartela cu acelasi numar contra unei taxe de 2 euro (TVA inclus). Acest lucru il poti face in orice Orange Shop sau partener.

Mult succes cu reobtinerea cartelei sim. Toate cele bune.