| CattanyMihai778 a întrebat:

Buna seara, nu detin smartphone decat personal pc conectat la internet, se poate face pe windows cont de WhatsAp+(asa cum era o data messenger)am incercat pe w7 si nu ma lasa tot zice ca trebuie sa ma conectez la un nr de smartfone cu net si apoi la pc?

3 răspunsuri:
| Vântulalb a răspuns:

Whatshapp-ul este "legat" de un numar de telefon. Nu poti face cont fara asta.
Chiar si prin intermediul pc-ului, trebuie sa ai telefonul deschis si conectat la pc.

| darrio2007 a răspuns:

Fara asociere cu un nr de telefon nu poti.

| dannyel86 a răspuns:

Exista Whatsap Web (pe care il folosesc si eu), dar aceasta platforma functioneaza doar in asociere cu un telefon conectat la internet. Asadar, raspunsul este: nu.