| DenizAndreea a întrebat:

Bună seara! Peste cateva zile urmează să îmi cumpăr un telefon nou... dacă îi scot cartela telefonului vechi si i-o pun celui nou aplicațiile precum Facebook, Messenger,Snapchat, Tik Tok, vor apărea și pe cel nou cu același cont care era pe cel vechi?

Răspuns Câştigător
| edit28 a răspuns:

Nu. Doat WhatsApp va fi la fel pentru ca preia contactele din agenda (sa nu uiti sa copiezi toate contactele de pe telefonul vechi in cartela, pentru a le avea si in cel nou). In rest in celelalte aplicatii trebuie sa te loghezi cu contul respectiv.

1 răspuns:
| DenizAndreea explică (pentru edit28):

Te poti uita si la cealaltă intrebare?