| RoxanaGhost a întrebat:

Buna seara TPU! Pot vedea ce numere au apelat numarul cuiva de Vodafone?(scuze pentru pleonasm)
Numarul de Vodafone a fost al meu dar am dat simul cuiva,eu trecand pe Orange si am vazut un apel dubios pe telefonul acestei persoane,cand am fost la ea acasa,deci s-ar putea? Pe acel numar de Vodafone am cont pe site-ul myvodafone si eu stiam ca s-ar putea... Daca da, cum? Pot intra pe contul respectivului numar dar nu stiu cum sa fac sa vad numerele care au apelat.

1 răspuns:
| Razvy12 a răspuns:

Cred ca cel mai sigur ar fi sa te duci la Vodafone si sa le ceri o factuira detaliata cu toate apelurie date si primite pe acel numar, sau ceva de genul nu stiu cum se numeste exact procedura dar se poate.