| Skiper a întrebat:

Buna seara TPU, Va salut Internet, Am si eu o mica problema daca imi puteti oferi putin ajutor, Utilizez un Samsung Galaxy GT I9000 (S1), Si m-am hotarat sa mi-l Rootez, Dar a aparut o mica problema nu stiu ce drivere am nevoie si de unde le pot downloada, Intrebarea mea este de unde pot obtine aceste drivere, Cu mare respect Skyper, Si ma scuzati de deranj, Am sa premiez raspunsul vostru cu Funda! Sa aveti o seara placuta!

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Descarcă Kingo Android ROOT sau SRSRoot for Android - aceste programe vor detecta automat dispozitivul pe care îl ai, își vor „coborî" toate driverele și alte eventuale alte fișiere necesare și îți faci treaba fără nicio grijă.