| ANDREYandrey1 a întrebat:

Daca o sa-mi rootez telefonul(Samsung galaxy i9000)si o sa imi instalaez 4.0 o sa sacadeze sau cv de genu? suporta acest tip de soft? funda pentru raspunsuri serioase

Răspuns Câştigător
| TestPetrut a răspuns:

Deci in primul rand nu ai cum sa pui android 4.0 am incercat sa caut cum dar nu exista singura modalitate e sa astepti pana in ianurue si cand se actualizeaza automat atunci e perfect nu cedeaza cpu-ul nimic e perfect e singura modalitate :-s

2 răspunsuri:
| h5 a răspuns:

Daca o sa pui versiunea oficiala raspunsul e afirmativ...dar nu te ingrijora.am citit pe un site romanesc ca se poate face updata.
aici ai ce-ti trebuie http://www.devicer.ro/......-gt-i9000/

| jaguar12 a răspuns:

Am acelasi telefon, nu pateste nimic garantat, am android 4, 0 si merge perfect. funda?|