| Anonimattotall a întrebat:

Sunt in reteaua telekom(fost cosmote) si am o problema. Imi arata casuta de semnal full, dar daca vreau sa sun pe cineva sau sa trimit un mesaj si nu merge(spune ca nu se afla in retea). Am verificat si e de la cartela. Ce poate avea? Funda :*

3 răspunsuri:
| Agapi a răspuns:

Poate ai cumparat-o gata fisurata. Ai verificat-o? sau poate nu ai asezat-o cum trebuie!

| untu a răspuns:

Vezi ca daca cartela nu cumva e expirata data si ai intrat in perioada de gratie!

| darrio2007 a răspuns:

Mergi si schimba cartela sim.Este arsa.Se mai intampla.Iti va da alta dupa ce iti va copia contactele pe cea noua.Nu stiu daca la voi e gratuita operatiunea asta.Eu sunt pe Orange si se face gratuit.