| anonim_4396 a întrebat:

Bună,
Sunteți mulțumiți de telefonul Samsung Galaxy Note 4?
Am un Iphone 4s și nu îmi convine faptul că nu are bluetooth și aș vrea să mi-l schimb.
Camera e la fel ca la Iphone ca spațiu?
Mulțumesc.

3 răspunsuri:
| mirka2000 a răspuns:

Fii sigur ca un Note 4 e de 100 de ori mai arătos, mai dotat și performant ca un ip 4s. Nici pe departe nu se comară unul cu altul

| Cena_Jonh_1998 a răspuns:

Samsung galaxu note 4 ie de 1000 de ori mai bun deci poti sa til iei

| DataSoft a răspuns:

In legatura cu iphone 4s telefonul are bluetooth.dar se foloseste numai petru casti si redare audio prin bluetooth. nu merge si la transfer de datewinking