| PaulAdrian17 a întrebat:

Bună! Aș vrea să îmi schimb telefonul și aș vrea o sugestie. Sunt între IPhone 15 pro Max și Samsung Galaxy S24 ultra. Aș vrea să vă întreb care este mai bun când vine vorba de camera, aplicații, dacă se încălzește repede când îl încarci sau stai pe el. Care își merită banii mai mult deoarece la preț sunt similare?
Mulțumesc anticipat pentru răspunsuri!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Samsungul este cel mai bun, fiindca are cele mai performante lentile, leica.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In primul rand ești fotograf de profesie? Dacă nu atunci sigur nu vei vedea nicio diferență la poze. Și sigur nu va merită banii niciun din cele două telefoane pentru că în realitate nu îl vei folosi la valoarea la care costa.

In al doilea rând Violetta iar scrie prostii...

| andyarx a răspuns:

Eu recomand S24 ulta, am fost utilizator de IPhone mulți ani și am trecut anul acesta pe s24 de la un 13 pro max, e ca o gură de aer.