| Jachi a întrebat:

Buna TPU... (again.)
Am un iPhone si tot incerc de cateva zile sa fac un ID Apple,ca sa pot descarca aplicatii etc din App Store.
Sincer,habar nu am de ce nu merge.
Incerc sa fac contul,fac tot ce trebuie, etc. Si,la urma cand sa se termine spune asa :,, ID ul Apple nu poate fi creat. Acest dispozitiv nu mai este eligibil pentru crearea unui cont gratuit iCloud.,, DE CE, de ce eligibil? Cu toate ca am pus anul 1995.
Chiar nu inteleg.
Multumesc.
Fundita.

1 răspuns:
| alexmw1 a răspuns:

Incearca sa-l duci la un service. Daca il duci la un la un service sa-l nu-i oblicatir sa-ti ceara bani sau intra pe Safari scrie Itunes si fa-ti de acolo cont. Mult succes