| Pasztor_David_1990 a întrebat:

Buna TPU ajutatima ce telefon sa imi cumpar la 1000-1300 lei second hand
De preferinta Samsung, LG sau Iphone

Răspuns Câştigător
| Feyenooord666666 a răspuns:

S4, sau note 3.

3 răspunsuri:
| Dayiii96 a răspuns:

Iti recomand un Samsung galaxy S4 sunt mult mai ok chiar daca LG s-au ridicat mult sunt tot LG-uri si de Iphoneuri nu am fost niciodată ft incantata de ele...samsungul in schimb are un procesor super design frumos si merge si ft bine. Recomand!

| aXy99 a răspuns:

Cu 1200 lei puteai lua Samsung Galaxy S4 nou nout, vineri de BlackFriday, de pe eMAG. Nu stiu de ce vrei 2nd hand...

| specialistu4all a răspuns:

Nu recomand telefoanle second-hand pentru ca la cam toate bateria este praf ....deci mai bine iti iei http://bit.ly/11SUDY8 :3