| anonim_4396 a întrebat:

Se merita sa cumpar un iphone 4s second hand blocat Vodafone cu toate accesoriile si cu inca 1 an garantie la 1300 ron?

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU se merită!

Mai BINE îl cumperi NOU, cu Garanţie 2 ani + Factură + necodat, la preţul de 1900 lei - vezi linkul :
http://www.eurotelefoane.ro/......o-Box.aspx

Vezi şi alte preţuri la linkul :
http://www.shopmania.ro/......b-20765099

Toate cele bune.

| horia2012 a răspuns:

Se merita, dar incearca sa negociezi putin din pret. Daca nu vrea, nu e nicio problema. E aproape nou, ai siguranta ca nu s-a umblat la el,
fiind in garantie. La cati experti in Iphone gasesti pe toate drumurile,
nu-ti recomand second.

| trema89 a răspuns:

Parerea mea e ca cu bani astia il iei nou nout dar nu din magazin, de pe net, daca ai rabdare putin. ce zici tu e 1000 de roni

| 11george11 a răspuns:

Nuuuuu sa nu il cumperi

| Cattallinaa000 a răspuns:

Nuu. gasesti pe Ocazii la 1000 de ron deblocat, cu tot cu husa, incaracator+cablu de date, casti. si garantie. Sau poate chiar mai ieftin, Bafta!

| valentino52 a răspuns (pentru Cattallinaa000):

4s fara gevey sim la banii astia? Poate iphone 4... si 1300 mi se pare extrem de ieftin eu nu l-as vinde la banii astia!