| dorinsiatat a întrebat:

am dat upgrade la un iPhone 4s si dupa ce s-a terminat, imi apare ecranul negru cu cablul USB si iTunes si nu stiu ce sa-i fac

2 răspunsuri:
| alienkros a răspuns:

Pur si simplu conecteaza-l la calculator cu cablul usb de la incarcator si gata, nu e nevoie de nici o resoftare

| Levente_Salajean_1982 a răspuns:

Telefonul a intrat in iMod. In timpul upgrad-lui a aparut o eroare. Recomand sa te prezinti cu el la magazinul de unde ai cumparat daca mai are garantie valabila. Daca nu, un service de incredere, va costa cca 50-70 lei resogtarea. Funda daca te-am ajutat big grin