| Vladut22 a întrebat:

Am un iPhone 3G, am vrut sa ii fac update la iOS 4.2, am dat update din iTunes, dupa ce s-a terminat a ramas blocat in Recovery Mode asa ca am folosit un program si l-am scos din Recovery Mode si s-a inchis! Ecranul era negru si nu mai raspundea la nici o comanda, cand bagam cablul USB in el se deschidea iTunes. Apoi i-am desfacut surubelele de jos si am tras putin in sus de capac la un moment iar acum cand il conectez la PC nu mai raspunde deloc! Ce sa ii fac? Va rog!

2 răspunsuri:
| Zadkiel a răspuns:

Nu trebuia sa-l desfaci! Daca iti dadea si eroarea 1015 cand intrai pe iTunes trebuie sa urmezi urmatorii pasi din video: http://www.youtube.com/watch?v=lKkront2s_0
PS: Incearca sa tii apasat pe butonul HOME si pe butonul de inchidere in acelasi timp, vreo 10 secunde. Vezi daca se deschide :), asa a facut si la mine.

| LauraGreeen a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie. Poti sa il reformatezi dau sa iti iei altul nou.Eu am fost la niste specialisti care s'au ocupat de asta si mi l'au reparat doar ca a trebuit sa fie resetat altfel nu mai iesi din safe mode.