| raducu96 a întrebat:

Vreau sa imi fac upgrade la iphone 4 la ios5 sau ma rog 5.1 nu stiu care e cel mai nou happy intrebarea mea este: trebuie doar sa intru in itunes si acolo unde apare upgrade sa dau upgrade si sa urmez pasii sau este mai complicat si e nevoie de plata sau alte chestii de genu?

Răspuns Câştigător
| Darkhawker a răspuns:

Nu e nevoie de plata pentru acea versiune. din iTunes dai update, astepti sa faca downloadeze versiunea noua, astepti sa faca backup la telefon dupa care se instaleaza totul si gata.

2 răspunsuri:
| Triple3XH a răspuns:

Trebuie sa intri in itunes si urmezi pasii de acolo

| raducu96 explică:

Deci nu trebuie sa ma sperii ca s-ar putea bloca sau asa mai departebig grin numai urmez pasii asa cum m-am gandit si eu dar totusi nu eram 100% sigur happy mersi frumos