| dorinsiatat a întrebat:

am upgradat un iPhone 4s. Dupa ce s-a terminat, mi-a aparut ecranul negru cu cablul USB si iconita de iTunes. Ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| Adrian_Constantin_Mocanu_1988 a răspuns:

Salut.softul din nou. ultima versiune. daca e neverlock e ok. daca ai gv-sim trebuie softul care citeste gv-simul

| BiancaC23 a răspuns:

Asa mi-a aparut si mie. Din pacate inca nu l-am facut, dar stiu cum sa ti-l faci. Intai trebuie sa iti instalezi cel mai noua actualizare de ITunes pe PC. Apoi trebuie sa urmaresti criteriile ce ti le cere acolo. Aici este un site de unde poti sa descarci http://www.apple.com/ro/itunes/ e foarte bun. Sper ca ti-am fost de folos. Succes!