| Realraptors404 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor! Am un Alcatel onetouch si am introdus prea multe incercari de deblocare a ecranului! Acum mi-am amintit parola dar imi cere contul Google. Dupa ce il introduc imi zice ca parola sau username-ul sunt gresite, desi pe PC ma autentific cu ele fara nicio problema.Ce sa fac? Am auzit ca trebuie sa imi resetez telefonul.Cum fac asta? Va rog ajutati-ma! Dau funda!

Răspuns Câştigător
| AurelB a răspuns:

Contul google foloseste doar daca te-ai logat cu el pe mobilul tau daca nu nu are nici un rost...am patit si eu la fel si l-am dus la un specialist si mi la reparat, de acum incolo incearca sa te loghezi cu contul google pe telefon sa nu mai ai probleme cand ti se blocheaza.

2 răspunsuri:
| alegra90 a răspuns:

Cel mai sigur este sa il duci la un specialist sa-l repare. Deoarece sa ti-l decoteze, dar s-ar putea sa se fi stricat.

| AndreiuuMrrr a răspuns:

Du'te la un service, o sa ii faca o resoftare si gata :]