| Elvis_Pirvu_1984 a întrebat:

Am un LG Optimus 2X la care am uitat modelul de deblocare a ecranului. Am introdus de prea multe ori gresit si acuma imi cere contul google pentru deblocare. Imi bag contul si nu se intampla nimic. Ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| AlexElektro1987 a răspuns:

Nu se intampla nimic, pentru ca nu ai wi-fi-ul sau internetul activat. Nu poti sa ii faci nimic altceva, decat sa il resetezi. Ca sa il resetezi intri in meniul recovery si ii dai factory reset.