| RenesmeeC a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor si repede... Am un iPhone 3 si vreau sa imi pun niste chestii pe el si cand il conectez la calculator prin cablul de date nu il vde. Trebuie un anumit program pentru a-l vedea?
Daca da, va rog sa imi ziceti de unde il pot descarca si cum se numeste.

Dau funda pentru raspunsul care ma ajuta!

5 răspunsuri:
| Deliiuutza a răspuns:

Poate s-a stricat cablul de date incearca cu altul. Daca ai windows 7 ai grija ca nu le citeste pe toate sau are momente cand le citeste altele cand nu!

| adivd15 a răspuns:

Nu cred ca iti trebuie un program. Incearca cu un alt cablu de date. Daca ai Windows 7 ar trebui sa se instaleze automat driverul.

| 8mariastar a răspuns:

Nu ii trebuie nici un program problema e ca telefonulnu mai functioneaza bine

| Andrei1099 a răspuns:

Iti trebuie itunes instalat in pc, cu itunes faci totul.

| RenesmeeC explică:

Chestia e ca e nou si e original si la fel si cablul de date. Am Windows XP. Deci sa descarc iTunes si pe PC?